800 55 66 55

Právě se nacházíte: Domů > Internet domů

stream

Internet domů

Pořiďte si náš vyladěný internet domů, nastavte si další služby a vychytávky.

OPTIC

OPTIC až 1000Mbps

cena od 150,- Kč

více

STREAM

STREAM až 30Mbps

cena od 150,- Kč

více

 

Jak děláme internetové připojení my?

Při tvorbě jsme se soustředili zejména na dvě technologie připojení:

  1. Připojení optickým kabelem. Toto je technologie budoucnosti s “neomezenou” kapacitou a „na doživotí“. Použita jsou (opravdu!) stejná vlákna, která spojují města, státy i kontinenty. Na této technologii zatím:) nabízíme rychlosti 100Mbps

 

  1. Bezdrátové připojení, v pásmu 5 nebo 10GHz. Tam, kde není ekonomické nebo možné dovést kabel, používáme velmi kvalitní pojítka v pásmu 5GHz. Pro domy s více zájemci osazujeme i profesionální technologii 10GHz. Rychlosti nabízíme dle technických možností trasy, ale vždy tak, abychom je byli schopni ugarantovat.

Co nabízíme navíc?

Pokud je internet vyladěný, a to ten náš je od A do Z, pak můžete:

 

Kdy je internet VYLADĚNÝ?

Internet se dá zavést mnoha způsoby. Např. „nalepit“ na stávající telefonní vedení (ADSL, jak to dělá dominantní operátor), různými bezdráty, s následnými rozvody po domě (WiFi, WiMax, FWA, jak to dělají různí malí operátoři), nebo optickými kabely (technologie FTTx), jak by to chtěli dělat všichni.

 

My tvrdíme, že žádný způsob není vysloveně špatný, ale musí se dělat pořádně a poctivě. Hlavně se nesmí postupovat tak, že „papír unese vše“. Nakonec, jestli např. je dům hezký, nezáleží na tom, z čeho byl postaven, ale jak byl navržen a jestli ho stavitelé „neodflákli“.

 

Proto naše tarify nebudou papírově ty nejrychlejší a nejlevnější, ale budeme si za nimi stát. V naší smlouvě např. nenajdete zmínku pod čarou, že „rychlost může klesat až na 20% dle vytížení sítě“. U nás není třeba ani číst mezi řádky a hledat skryté informace, jako např: „rychlost je nastavena každému zákazníkovi“, tj. v překladu: „do čtvrti jsme zavedli tuto rychlost a tu propouštíme všem, to znamená třeba i agregace 1:100“.

 

Co je to internet?

Internet je zjednodušeně řečeno propojení mnoha milionů počítačů do jedné sítě. Většina počítačů je umístěna v domácnostech nebo kancelářích. Některé však fungují jako tzv. servery a „pumpují“ do internetu služby jako www stránky, e-mail, online hraní her a mnoho dalších. Když říkáme internet, myslíme tím připojení Vašeho počítače do této sítě.

 

Novinky

14.05.2016

Výpadek služeb Jindřichohradec

Vázení klienti, v tuto chvíli řešíme na síti NECOSS napadení útočným kódem několika set zařízení od výrobce Ubiquitti. Tato zařízení je potřeba odservisovat na místě, což bude bohužel trvat až dny. Postižené klienty prosíme o nahlášení závady na technickou podporu, tel.: 380 428 438. Bohužel je třeba obrnit se trpělivostí, za což se Vám hluboce omlouváme.

14.09.2015

Pobočka JH

Na základě zájmu obyvatel Jindřichohradecka, jsme otevřeli v Jindřichově Hradci pobočku. Protože chceme cílit na komplexní služby pro Hradečáky, dohodli jsme se s kolegy s Linky BS a provozovnu otevřeli u nich na adrese Nádražní 97/II, 377 01 Jindřichův Hradec. Na naší nové adrese můžete nejen platit a objednávat internet, ale i řešit problémy s Vašimi počítači. Postaráme se o Vás komplexněji.

02.03.2015

Nově pokryté lokality

Právě jsme pro Vás spustili naše nové, rychlé přístupové body v Kunžaku, Strmilově, Malém Jeníkově, Jilmu Dolní Pěné, Starém Bozděchově, Matějovci, Hospřízi a Drahoňově. Užívat si zde můžete rychlostí doshujícíh i více než 30Mbit/s.

14.07.2014

Přestěhování provozovny

Vážení klienti, dnem 10.7 jsme přestěhovali kancelář na novou adresu Ant. Barcala 1446/26a, 250 05 Č. Budějovice (Konečná MHD). věříme, že i na novém místě vám poskytneme vyladěný přístup a děkujeme za pochopení. Sestěhování spolupracujících partnerů do jedné \"telekomunkačňí budovy\" byl pro nás logický krok

starší...

Necoss s.r.o.

edgedesign.cz | websoul.cz