800 55 66 55

Právě se nacházíte: Domů > Podpora

stream

Podpora

Máte potíže s připojením? Nezoufejte... kontaktujte nás! Poradíme Vám a pomůžeme, často stačí jen málo a vše je zas, jak má být.

Něco nefunguje?

Náš tým profesionálních ladičů je Vám k dispozici každý den -

- v době od 8:00 do 19:00 hodin ( v sobotu a neděli od 9:00 do 14:00 hodin )

 

 

Můžu si to opravit nějak sám a hned?

V některých případech může postačit následující:

 

Nevyšlo to? Zavolejte nám!

Trochu trpělivosti.

Kolegové po Vás možná budou nejprve chtít trochu zvládnutelné spolupráce (zapnout PC, spustit příkazový řádek, napsat do něj nějaké povely, otevřít a zavřít dveře koupelny a jinou bílou magii).

 

Často stačí málo a voila, vše zase funguje.

Někdy je problém složitější, ale žádný strach, pokud neuspějeme s radami na dálku, zajede k Vám technik osobně a vše vyřeší :-)

 

 

Novinky

14.05.2016

Výpadek služeb Jindřichohradec

Vázení klienti, v tuto chvíli řešíme na síti NECOSS napadení útočným kódem několika set zařízení od výrobce Ubiquitti. Tato zařízení je potřeba odservisovat na místě, což bude bohužel trvat až dny. Postižené klienty prosíme o nahlášení závady na technickou podporu, tel.: 380 428 438. Bohužel je třeba obrnit se trpělivostí, za což se Vám hluboce omlouváme.

14.09.2015

Pobočka JH

Na základě zájmu obyvatel Jindřichohradecka, jsme otevřeli v Jindřichově Hradci pobočku. Protože chceme cílit na komplexní služby pro Hradečáky, dohodli jsme se s kolegy s Linky BS a provozovnu otevřeli u nich na adrese Nádražní 97/II, 377 01 Jindřichův Hradec. Na naší nové adrese můžete nejen platit a objednávat internet, ale i řešit problémy s Vašimi počítači. Postaráme se o Vás komplexněji.

02.03.2015

Nově pokryté lokality

Právě jsme pro Vás spustili naše nové, rychlé přístupové body v Kunžaku, Strmilově, Malém Jeníkově, Jilmu Dolní Pěné, Starém Bozděchově, Matějovci, Hospřízi a Drahoňově. Užívat si zde můžete rychlostí doshujícíh i více než 30Mbit/s.

14.07.2014

Přestěhování provozovny

Vážení klienti, dnem 10.7 jsme přestěhovali kancelář na novou adresu Ant. Barcala 1446/26a, 250 05 Č. Budějovice (Konečná MHD). věříme, že i na novém místě vám poskytneme vyladěný přístup a děkujeme za pochopení. Sestěhování spolupracujících partnerů do jedné \"telekomunkačňí budovy\" byl pro nás logický krok

starší...

Necoss s.r.o.

edgedesign.cz | websoul.cz