800 55 66 55

Právě se nacházíte: Domů > Telefon

stream

Telefon

Šetřete a plaťte jen, co provoláte! Žádný paušál! Prostě jen volání po internetu...

Pevná linka po roce 2010?

Každý je dnes „in“ a pevnou linku dávno zrušil. Kdo by v mobilní době chtěl platit zbytečné paušály za zbytečné věci? My jsme přesvědčení, že pokud je to opravdu zadarmo, tak to za to stojí, protože prostě a jednoduše ušetříte! Příchozí volání je zadarmo, volání na pevnou „za hubičku“ a na většinu podobných (VoIP) sítí jsou zcela zdarma i hovory do zahraničí. Naši pevnou linku mají v oblibě zejména „rodinné klany“: bratr, švagr, babička, druhá babička, teta z Příbrami a ti si pak zdarma volají hodiny a hodiny.

Kde je háček?

Nikde. Jedná se o normální telefonní linku, která však nemá nic společného s O2 (čísla patří státu a ten je přiděluje O2 stejně jako nám), a která pro přenos hlasu využívá internet (VoIP - Voice over Internet Protocol). Nemějte strach, skutečně nejde o jednorázovou akci k získání co největšího počtu zákazníků, kterým bychom za pár měsíců, až chytneme hodně lidí, zavedli paušál.

 

Když toto naše kolegyně zájemcům vysvětlují, často pak následuje otázka typu: „a dá se z toho volat i na mobil?“ :) Ano, samozřejmě že dá, a ceny volání jsou velmi výhodné.

Co musím mít?

 

 

 

Ceník volání

Ceny telefonních přístrojů

 

 

Novinky

14.05.2016

Výpadek služeb Jindřichohradec

Vázení klienti, v tuto chvíli řešíme na síti NECOSS napadení útočným kódem několika set zařízení od výrobce Ubiquitti. Tato zařízení je potřeba odservisovat na místě, což bude bohužel trvat až dny. Postižené klienty prosíme o nahlášení závady na technickou podporu, tel.: 380 428 438. Bohužel je třeba obrnit se trpělivostí, za což se Vám hluboce omlouváme.

14.09.2015

Pobočka JH

Na základě zájmu obyvatel Jindřichohradecka, jsme otevřeli v Jindřichově Hradci pobočku. Protože chceme cílit na komplexní služby pro Hradečáky, dohodli jsme se s kolegy s Linky BS a provozovnu otevřeli u nich na adrese Nádražní 97/II, 377 01 Jindřichův Hradec. Na naší nové adrese můžete nejen platit a objednávat internet, ale i řešit problémy s Vašimi počítači. Postaráme se o Vás komplexněji.

02.03.2015

Nově pokryté lokality

Právě jsme pro Vás spustili naše nové, rychlé přístupové body v Kunžaku, Strmilově, Malém Jeníkově, Jilmu Dolní Pěné, Starém Bozděchově, Matějovci, Hospřízi a Drahoňově. Užívat si zde můžete rychlostí doshujícíh i více než 30Mbit/s.

14.07.2014

Přestěhování provozovny

Vážení klienti, dnem 10.7 jsme přestěhovali kancelář na novou adresu Ant. Barcala 1446/26a, 250 05 Č. Budějovice (Konečná MHD). věříme, že i na novém místě vám poskytneme vyladěný přístup a děkujeme za pochopení. Sestěhování spolupracujících partnerů do jedné \"telekomunkačňí budovy\" byl pro nás logický krok

starší...

Necoss s.r.o.

edgedesign.cz | websoul.cz